Blogiauhinnad 2016

Kuna mitmed blogijad on oma blogides sellest üritusest rääkinud, siis ega saa minagi sellest mitte rääkida. Eriti kuna sai ka Butterfly blogi sinna kirja pandud. Mitte, et ma loodaks midagi võita, vaid pigem austusest ürituse eestvedajate vastu ja mis seal salata, ega eesmärgiks pole vaid auhindade võitmine. Pigem on see hea võimalus oma suhteliselt noor blogike võimalikele uuetele lugejatele nähtavaks teha. Ikka selleks, et oleks lugejaid, kelle nimel blogi kasvatada ja arendada, ikka paremaks, põnevamaks, õpetlikumaks jne.

Et oleks mainitud, siis toon siinkohal ära ka selle lingi, kus igaüks saab oma valiku teha SIIN. Butterfly kandideerib DIY blogide kategoorias. Juhuse tahtel ongi Butterfly kohe nimekirjas esimene. Hea lihtne leida:) Hääletada on võimalik  kuni 31.05 kell 23:59.

Muide, kui ma ise käisin sel lehel oma valikuid tegemas, siis jäin päris tükiks ajaks sinna uudistama. Leidsin nii mõnegi vahva blogi, mille tegemisi nüüd igapäevaselt jälgin. Uskumatu, kui palju blogisid meil on! Seega – vaadake ja lugege.

Butterfly blogi lühitutvustus on leitav ka SIIT.

Blogiauhindade ametlik lehekülg asub SIIN.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s