Blogiauhinnad 2016

Määratlemata

Kuna mitmed blogijad on oma blogides sellest üritusest rääkinud, siis ega saa minagi sellest mitte rääkida. Eriti kuna sai ka Butterfly blogi sinna kirja pandud. Mitte, et ma loodaks midagi võita, vaid pigem austusest ürituse eestvedajate vastu ja mis seal salata, ega eesmärgiks pole vaid auhindade võitmine. Pigem on see hea võimalus oma suhteliselt noor blogike võimalikele uuetele lugejatele nähtavaks teha. Ikka selleks, et oleks lugejaid, kelle nimel blogi kasvatada ja arendada, ikka paremaks, põnevamaks, õpetlikumaks jne.

Et oleks mainitud, siis toon siinkohal ära ka selle lingi, kus igaüks saab oma valiku teha SIIN. Butterfly kandideerib DIY blogide kategoorias. Juhuse tahtel ongi Butterfly kohe nimekirjas esimene. Hea lihtne leida:) Hääletada on võimalik  kuni 31.05 kell 23:59.

Muide, kui ma ise käisin sel lehel oma valikuid tegemas, siis jäin päris tükiks ajaks sinna uudistama. Leidsin nii mõnegi vahva blogi, mille tegemisi nüüd igapäevaselt jälgin. Uskumatu, kui palju blogisid meil on! Seega – vaadake ja lugege.

Butterfly blogi lühitutvustus on leitav ka SIIT.

Blogiauhindade ametlik lehekülg asub SIIN.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s