Blogiauhinnad 2016 jagatud

Määratlemata

Eile oli siis see päev, mil jagati taas blogiauhindu. Minu nooruke Butterfly kandideeris DIY blogide kategoorias ja minu suureks üllatuseks saavutas seal 5. koha. Tulemustega saad tutvuda siin (LINK). Siinkohal tahan tänada kõiki neid 143 inimest, kes minu poolt hääletasid. Suur tänu!

Viimasel ajal tunnen üha enam, et olen meisterdamistest üsna võõrdunud, et mis DIY blogi ma niimoodi olen, kuid luban seda asja parandada. Eriti nüüd, sellist tulemust nähes. Tunnistan ausalt, et tegelikult on ootel DIY projekte päris mitmeid. Tuleb lihtsalt neid järjest tegema hakata. Kohe, kui jalg jälle rohkem toimetada lubab, võtan midagi ette. Nüüd preili ka suvepuhkusel ja saab mind meisterdamistel kenasti abistada. Varem oligi ka see mure, et ei tahtnud nagu ilma preilita midagi tegema hakata, sest ta meil ka selline suur nikerdaja, et oleks kindlasti solvunud, kui emme midagi ilma temata nokitseks.

Suur tänu kõikidele minu poolt hääletajatele ja loomulikult ka ürituse korraldajatele, kes taas sellise suure asja enda peale võtsid!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s